Pizza pec Mr.Pizzaiolo

Kód: 4167
Neohodnoceno
Značka: Mr.Pizzaiolo
29 990 Kč
Skladem (2 ks)

Kvalitní pizza pec Mr.Pizzaiolo vyrobena z oceli corten, jejíž charakteristickou vlastností je přirozené reznutí povrchu.

  • Vnitřek pece se skládá ze dvou desek kvalitního lávového kamene Pietra Lavica
  • Pec dosahuje teplotu až 400 °C
  • Velmi snadná údržba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: ocel Corten je odolná proti povětrnostním vlivům, která na svém povrchu díky působení vzdušné vlhkosti a deště vytvoří speciální vrstvu rezaté patiny. Ta pak chrání zbytek materiálu před další korozí a degradací. Geniálně jednoduché a designově velice zajímavé. Životnost materiálu je pak desetinásobně delší oproti klasické nízkouhlíkaté oceli. Nenatíráte, nečistíte.

Pec dosahuje teploty až 400 °C. Vnitřek horní části se skládá ze dvou desek kvalitního lávového kamene vhodného pro použití přímo na ohni.  Přírodní grilovací kámen není ničím napuštěn ani ošetřen žádnou chemickou látkou a je zdravotně absolutně nezávadný. Rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše a umožňuje dokonalou přípravu pravé neapolské pizzy. Grilovací lávový kámen andezit Pietra Lavica pochází přímo ze sopečné činnosti. Tento materiál se těží přímo pod italskou sopkou Etna. Jedná se o výlevnou horninu, která je velmi odolná vůči teplotním změnám a proto je vhodný pro použití na přípravu pizzy. Grilovací lávový kámen je dodáván s hladkým leštěným povrchem. Tento materiál vzhledem k použití na grilovací desky prošel testem zdravotní nezávadnosti. Údržba je velmi snadná, stačí seškrábnout ostrou špachtlí a otřít papírovou utěrkou, lze i umýt vodou a houbičkou. Tyto desky na pečení absorbují veškeré teplo z plamenů a poté je přenášejí přímo na suroviny.

Pizza Mr.Pizzaiolo   Pizza Mr.Pizzaiolo

Doplňkové parametry

Kategorie: Pizza pece
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1 kg
Materiál: Cortenová ocel
Šířka: 348 mm
Hloubka: 560 mm
Výška: 865 mm
Rozměry trouby (Š x H x V): 300 x 540 x 100 mm